Gryfice

Gryfice, Rzęskowo - dom na sprzedaż

Proponowana cena: 373347 zł (33zł / m2)
Ilość pokoi: 6, 2 łazienki, powierzchnia: 11410 m2, powierzchnia działki: 807 m2

Oferujemy dom w stanie deweloperskim na osiedlu domów jednorodzinnych Leśna Ostoja w Gryficach.

Osiedle Leśna Ostoja jest usytuowane w atrakcyjnej krajobrazowo części Rzęskowa w niewielkiej odległości od pobliskich lasów, gdzie nie zabraknie miejsca do spacerów i wycieczek rowerowych.

Dodatkowym atutem lokalizacji jest mała odległość do centrum Gryfic (ok.3 km) , a także doskonałe powiązanie z komunikacją w kierunku miejscowości nadmorskich m. in. Rewal (ok.29 km) Niechorze (28 km). Idealne miejsce dla tych którzy poszukują spokoju, ciszy i świeżego powietrza przez cały rok, a w sezonie letnim zapragną aktywnego wypoczynku nad morzem.

Więcej szczegółów o standardzie domu na stronie www. lesna-ostoja. pl
UWAGA! ZAMIESZCZONE ZDJĘCIA DOMÓW TO PRZYKŁADOWE REALIZACJĘ PROJEKTU Dom w Rododendronach 2

 

Gryfice, Rzęskowo - działka budowlana na sprzedaż

Proponowana cena: 43750zł (50 / m2)
Powierzchnia działki: 875 m2

Oferujemy sprzedaż działki pod budowę domu jednorodzinnego (nr. działki 424/68) z kompleksu 47 działek. Działka posiada wydane warunki zabudowy, a także zapewnienie o dostawie energii elektrycznej. Działka zlokalizowana jest w nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych \\Leśna Ostoja\\. pl 3 km od centrum Gryfic (w kierunku Rzęskowa).

Rzęskowo to obecnie jedna z ciekawszych lokalizacji w okolicach Gryfic, wykazująca bardzo intensywny rozwój pod względem budownictwa mieszkaniowego, zwłaszcza jednorodzinnego. Osiedle domów jednorodzinnych \\\'\\\'Leśna Ostoja\\ będzie idealnym miejscem do życia dla osób poszukujących kontaktu z naturą. Lasy wśród, których położony jest teren-są znanym i cenionym miejscem spacerów, wycieczek rowerowych oraz biegów przełajowych.

Na działce trzeba wykonać studnię głębinową w celu zapewnienia wody oraz przydomową oczyszczalnię ścieków lub zbiornik bezodpływowy na ścieki. Podana cena nie zawiera podatku Vat, który zostanie doliczony przy zakupie, a także kosztów notarialnych.

NA ZDJĘCIACH LOTNICZYCH LOKALIZACJA OSIEDLA JEST ZAZNACZONA KOLOREM ŻÓŁTYM.

Syndicate content